893D226X9025E2TE3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    893D226X9025E2TE3
  • Производитель
    Sprague Electric
  • Описание
    Sprague Electric 893D226X9025E2TE3 Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 22 uF Voltage Rating: 25 V ESR: 0.7 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 4.3 mm Mfr Case Code: E Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Series: 893D Product: Tantalum Solid Fused Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Dissipation Factor DF: 6 Leakage Current: 5.5 uA Package / Case: 2917 (7343 metric) Ripple Current: 0.49 A Factory Pack Quantity: 400 Termination Style: SMD/SMT