678D227M050DM5D datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    678D227M050DM5D
  • Описание
    Sprague Electric 678D227M050DM5D Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded Capacitance: 220 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 50 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 12.5 mm Case Length: 26.5 mm Lead Spacing: 5 mm Product: High Temp Electrolytic Capacitors Series: 678D Factory Pack Quantity: 1