293D335X9035C2T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    293D335X9035C2T
  • Производитель
    Sprague Electric
  • Описание
    Sprague Electric 293D335X9035C2T Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD Capacitance: 3.3 uF Voltage Rating: 35 V ESR: 3.5 Ohms Tolerance: 10 % Case Code - in: 2412 Case Code - mm: 6032 Height: 2.8 mm Mfr Case Code: C Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Series: 293D Product: Tantalum Solid Standard Grade - Other Various Dimensions: 2.5 mm W x 6 mm L Dissipation Factor DF: 6 Leakage Current: 1.2 uA Package / Case: 2412 (6032 metric) Ripple Current: 0.16 A Factory Pack Quantity: 500 Termination Style: SMD/SMT