PQ25VB8M2FZ datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    PQ25VB8M2FZ
  • Производитель
    Sharp Microelectronics
  • Описание
    Sharp Microelectronics PQ25VB8M2FZ Current - Limit (min): - Current - Output: 800mA Mounting Type: Through Hole Number Of Regulators: 1 Operating Temperature: -20?°C ~ 80?°C Package / Case: TO-220 Regulator Topology: Positive Adjustable Rohs Status: RoHS non-compliant Series: - Voltage - Dropout (typical): - Voltage - Input: 4.5 ~ 27 V Voltage - Output: 1.5 ~ 25 V Other Names: 425-1726-5