TSV630AIQ1T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TSV630AIQ1T
  • Производитель
    STMicroelectronics
  • Описание
    STMicroelectronics TSV630AIQ1T Rohs: yes RoHS: yes Number of Channels: 1 Common Mode Rejection Ratio (Min): 51 dB Input Offset Voltage: 0.5 mV Input Bias Current (Max): 10 pA Operating Supply Voltage: 1.5 V to 5.5 V Mounting Style: SMD/SMT Package / Case: DFN-6 Slew Rate: 0.27 V/us Shutdown: Yes Output Current: 63 mA Maximum Operating Temperature: + 125 C Amplifier Type: Operational Amplifier Gain Bandwidth Product: 790 kHz Minimum Operating Temperature: - 40 C Series: TSV630A Supply Current: 50 uA Technology: CMOS Voltage Gain dB: 95 dB