P51-100-A-M-I36-4.5V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    P51-100-A-M-I36-4.5V
  • Производитель
    SSI Technologies
  • Описание
    SSI Technologies P51-100-A-M-I36-4.5V Accuracy: ?±0.5% Operating Pressure: 100 PSI Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Output: 0.5 ~ 4.5V Package / Case: Stainless Steel Port Size: Male, M10-1.0 6g Pressure Type: Absolute Series: MediaSensor?„? Termination Style: Cable 3' Voltage - Supply: 5V