R1S-2405/EP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    R1S-2405/EP
  • Производитель
    RECOM Electronic
  • Описание
    RECOM Electronic R1S-2405/EP RoHS: yes Output Power: 1 W Input Voltage Range: 21.6 V to 26.4 V Input Voltage (nominal): 24 VDC Number of Outputs: 1 Output Voltage (Channel 1): 5 VDC Output Current (Channel 1): 200 mA Series: R1S Tradename: ECONOLINE