ALZ22F18 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ALZ22F18
  • Производитель
    Panasonic Electric Works
  • Описание
    Panasonic Electric Works ALZ22F18 Circuit: SPST-NO (1 Form A) Coil Current: 22.2mA Coil Type: Standard Coil Voltage: 18VDC Contact Form: SPST-NO (1 Form A) Contact Rating (current): 16A Contact Rating @ Voltage: 16A @ 250VAC Control Off Voltage (min): 1.8 VDC Control On Voltage (max): 12.6 VDC Mounting Type: Through Hole Relay Type: General Purpose Series: ALZ Switching Voltage: 250VAC Termination Style: PC Pin Turn Off Voltage (min): 1.8 VDC Turn On Voltage (max): 12.6 VDC