ERJ8BWFR100V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ERJ8BWFR100V
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation ERJ8BWFR100V Power Rating: 500mW Resistance: 0.1ohm Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Case Style: 1206 Resistor Element Material: Thick Film Series: ERJ8B Temperature Coefficient: ?‚?± 100ppm/?‚?°C