EEF-SX0D561E4 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EEF-SX0D561E4
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation EEF-SX0D561E4 RoHS: yes Capacitance: 560 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 2 V ESR: 4.5 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Termination Style: SMD/SMT Case Length: 7.3 mm Case Width: 4.3 mm Case Height: 1.9 mm Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Dimensions: 7.3 mm L x 4.3 mm W x 1.9 mm H Height: 1.9 mm Package / Case: 2917 (7343 metric) Product: Organic Polymer Aluminum - SMD Capacitors Ripple Current: 3.8 A Series: SP-Caps Factory Pack Quantity: 3500 Voltage Rating DC: 2 V