A3CT-90B1-12EW datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    A3CT-90B1-12EW
  • Производитель
    Omron Corporation
  • Описание
    Omron Corporation A3CT-90B1-12EW Actuator Type: Round Button Circuit: SPDT Contact Rating @ Voltage: 1A @ 125VAC ID_COMPONENTS: 1802710 Illumination Type, Color: LED, White Illumination Voltage (nominal): 12 VDC Mounting Type: Panel Mount Series: A3C Switch Function: On-On Termination Style: Solder Lug Type: Illuminated Other Names: A3CT90B112EW, A3CT90B112EWNC