CEDFM1E102M9 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CEDFM1E102M9
  • Производитель
    Nippon Chemi-Con
  • Описание
    Nippon Chemi-Con CEDFM1E102M9 Mfr Package Description: RADIAL LEADED Mounting Feature: THROUGH HOLE MOUNT Manufacturer Series: CEDFM Operating Temperature-Max: 105 Cel Operating Temperature-Min: -55 Cel Capacitance: 1000 uF Package Shape: CYLINDRICAL PACKAGE Capacitor Type: NON SOLID Terminal Shape: WIRE Negative Tolerance: 20 % Positive Tolerance: 20 % Rated DC Voltage (URdc): 25 V ESR: 0.265ohm Polarity: POLARIZED Tan Delta: 0.18 Ripple Current: 847mA Leakage Current: 750uA