UVZ2A471MHD1TN datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    UVZ2A471MHD1TN
  • Производитель
    Nichicon corporation
  • Описание
    Nichicon corporation UVZ2A471MHD1TN Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded RoHS: yes Lead Style: Straight Capacitance: 470 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 100 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 16 mm Case Length: 25 mm Lead Spacing: 7.5 mm Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Series: VZ