BUK9510-100B,127 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BUK9510-100B,127
  • Производитель
    NXP Semiconductors
  • Описание
    NXP Semiconductors BUK9510-100B,127 Product Category: MOSFET RoHS: yes Transistor Polarity: N-Channel Drain-Source Breakdown Voltage: 100 V Gate-Source Breakdown Voltage: +/- 15 V Continuous Drain Current: 75 A Rds On: 9.7 mOhms Configuration: Single Maximum Operating Temperature: + 175 C Mounting Style: Through Hole Package / Case: TO-220-3 Brand: NXP Semiconductors Fall Time: 94 ns Minimum Operating Temperature: - 55 C Power Dissipation: 300 W Rise Time: 110 ns Factory Pack Quantity: 50 Typical Turn-Off Delay Time: 250 ns Part # Aliases: BUK9510-100B