NTC-L107K16TRD datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NTC-L107K16TRD
  • Производитель
    NIC Components
  • Описание
    NIC Components NTC-L107K16TRD Capacitance: 100uF Case Code: D Case Style: Molded Construction: SMT Chip Dcl: 16uA Df: 8% Esr: 100mOhm Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: 7343 Specification: Coml-Low ESR Tolerance (+ Or -): 10% Voltage: 16VDC