DHRB34C102M2FB datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    DHRB34C102M2FB
  • Производитель
    Murata Manufacturing
  • Описание
    Murata Manufacturing DHRB34C102M2FB Capacitance: 1000 pF Dimensions: 18 mm Dia. Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: 12.7 mm Operating Temperature Range: - 25 C to + 85 C Product: High Voltage Ceramic Disc Capacitors Series: DHR Temperature Coefficient: B Termination Style: Radial Tolerance: 20 % Voltage Rating: 15 KVolts