MCMF0W8FF1003A20 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MCMF0W8FF1003A20
  • Описание
    Multicomp MCMF0W8FF1003A20 Power Rating: 125mW Resistance: 100kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Element Material: Metal Film Series: MFR Temperature Coefficient: ?‚?± 50ppm/?‚?°C Voltage Rating: 200V