MCMF0W8FF1001A20 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MCMF0W8FF1001A20
  • Производитель
    Multicomp
  • Описание
    Multicomp MCMF0W8FF1001A20 Power Rating: 125mW Resistance: 1kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Case Style: Axial Leaded Resistor Element Material: Metal Film Series: MCMF Temperature Coefficient: ?‚?± 50ppm/?‚?°C