MCMF0W4FF5600A50 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MCMF0W4FF5600A50
  • Описание
    Multicomp MCMF0W4FF5600A50 Power Rating: 250mW Resistance: 560ohm Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Element Material: Metal Film Series: MFR Temperature Coefficient: ?‚?± 200ppm/?‚?°C Voltage Rating: 250V