MCMF0W4DF590JA50 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MCMF0W4DF590JA50
  • Производитель
    Multicomp
  • Описание
    Multicomp MCMF0W4DF590JA50 No. Of Pins: 2 Power Rating: 250mW Resistance: 59ohm Resistance Tolerance: ?‚?± 0.5% Resistor Element Material: Metal Film Series: MCMF0W4 Temperature Coefficient: ?‚?± 50ppm/?‚?°C Voltage Rating: 250V