CMR06F222FODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR06F222FODR
  • Производитель
    Mallory Sonalert Products
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR06F222FODR Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 2200 pF Tolerance: 1 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient: 0 PPM / C, 70 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Capacitance - nF: 2.2 nF Capacitance - uF: 0.0022 uF Case Height: 13.5 mm Case Length: 17 mm Case Width: 6.4 mm Dimensions: 6.4 mm L x 17 mm W x 13.5 mm H Lead Spacing: 8.9 mm Series: CMR06