CMR04F910JODM datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR04F910JODM
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR04F910JODM Capacitance: 91pF Construction: Radial Failure Rate: M Lead Diameter (nom): 0.4mm Lead Free Status / Rohs Status: Not Compliant Lead Spacing (nom): 3.8mm Military Standard: MIL-PRF-39001 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 5.1mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 8.9mm Product Length (mm): 9.4mm Seated Plane Height: 8.9mm Tolerance (+ Or -): 5% Voltage: 500VDC