BZT52C39LP-TP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BZT52C39LP-TP
  • Производитель
    MCC (Micro Commercial Components)
  • Описание
    MCC (Micro Commercial Components) BZT52C39LP-TP Current - Reverse Leakage @ Vr: 100nA @ 27.3V Impedance (max) (zzt): 130 Ohm Maximum Operating Temperature: + 150 C Maximum Reverse Leakage Current: 0.1 uA Maximum Zener Impedance: 350 Ohms Mounting Style: SMD/SMT Mounting Type: Surface Mount Package / Case: SOD-882 Power - Max: 100mW Power Dissipation: 250 mW Series: - Tolerance: - Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 900mV @ 10mA Voltage - Zener (nom) (vz): 39V Voltage Temperature Coefficient: 49.8 mV / C Zener Voltage: 39 V Other Names: BZT52C39LP-TPMSTR