30ST420U datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    30ST420U
  • Производитель
    Littelfuse
  • Описание
    Littelfuse 30ST420U Current - Hold (ih) (max): 4.2A Current - Max: 100A Current - Trip (it): 7.6A ID_COMPONENTS: 2110234 Package / Case: Strap R Min/max: 0.012 ~ 0.040 Ohm Series: POLYFUSE?® ST Time To Trip: 6s Voltage - Max: 30V RoHS: yes Factory Pack Quantity: 500