30ST350U datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    30ST350U
  • Производитель
    Littelfuse
  • Описание
    Littelfuse 30ST350U Current - Hold (ih) (max): 3.5A Current - Max: 100A Current - Trip (it): 6.3A ID_COMPONENTS: 2110233 Package / Case: Strap R Min/max: 0.017 ~ 0.050 Ohm Series: POLYFUSE?® ST Time To Trip: 3s Voltage - Max: 30V RoHS: yes Factory Pack Quantity: 500