LTC1504IS8-3.3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LTC1504IS8-3.3
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LTC1504IS8-3.3 Current - Output: 500mA Frequency - Switching: 200kHz Internal Switch(s): Yes Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Power - Output: 375mW Series: - Synchronous Rectifier: Yes Type: Step-Down (Buck) Voltage - Input: 4 ~ 10 V Voltage - Output: 3.3V