ATH016A0X3-SRZ datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ATH016A0X3-SRZ
  • Производитель
    Lineage Power
  • Описание
    Lineage Power ATH016A0X3-SRZ 1st Output: 0.75 ~ 3.63 VDC @ 16A 2nd Output: - 3rd Output: - Approvals: CSA, EN, UL, VDE Efficiency: 95% Input Voltage: 2.4 to 5.5V Input Voltage Range: 2.4 V to 5.5 V Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Surface Mount Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 85?°C Operating Temperature Max Deg. C: 85C Operating Temperature Min Deg. C: -40C Output: 0.75 ~ 3.63V Output Current: 16A Output Current (channel 1): 16 A Output Power: 58 W Output Type: Non-Isolated Output Voltage: 0.75 V to 3.63 V Output Voltage (channel 1): 0.75 V to 3.63 V Package / Case: 7-SMD Module Package / Case Size: SMD Pin Count: 7 Power (watts): 58W Power (watts) - Rated: 58W Product: Non-Isolated / POL Product Depth (mm): 13.5mm Product Height (mm): 6.69mm Product Length (mm): 33mm Screening Level: Industrial Series: Austin SuperLynx?„? II Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33mm x 13.5mm x 8.3mm) Type: Point of Load (POL) Non-Isolated with Remote On/Off Voltage - Input: 2.4 ~ 5.5V Other Names: 555-1089-2, CC109104551