B45035D3366M307 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    B45035D3366M307
  • Производитель
    Kemet
  • Описание
    Kemet B45035D3366M307 Mfr Package Description: CHIP Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes China RoHS Compliant: Yes Terminal Finish: GOLD Mounting Feature: SURFACE MOUNT Manufacturer Series: T495D336M035ZTE3007280 Operating Temperature-Max: 85 Cel Operating Temperature-Min: -55 Cel Size Code: 2917 Capacitance: 33 uF Package Shape: RECTANGULAR PACKAGE Capacitor Type: SOLID Terminal Shape: J BEND Negative Tolerance: 20 % Positive Tolerance: 20 % Rated DC Voltage (URdc): 35 V Polarity: POLARIZED Tan Delta: 0.06 Ripple Current: 0.639A Leakage Current: 11.6uA