A700V156M12RATE040 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    A700V156M12RATE040
  • Производитель
    Kemet
  • Описание
    Kemet A700V156M12RATE040 Capacitance: 15 uF Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L x 1.9 mm H Dissipation Factor Df: 6 Esr: 40 mOhms Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Leakage Current: 7.5 uAmps Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 7343-20 Product: Organic Polymer Aluminum - Chip Capacitors Ripple Current: 2.6 Amps Series: A700 Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 20 % Voltage Rating: 12.5 Volts