100R18X106KV4E datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    100R18X106KV4E
  • Производитель
    Johanson Dielectrics
  • Описание
    Johanson Dielectrics 100R18X106KV4E Applications: General Purpose Capacitance: 10?µF Features: Low ESR Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 85?°C Package / Case: 1206 (3216 Metric) Ratings: - Series: TANCERAM?® Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm) Temperature Coefficient: X5R Thickness: 1.78mm Max Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 10V Other Names: 709-1233-2