A80960HD66S L2GJ datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    A80960HD66S L2GJ
  • Производитель
    Intel Corporation
  • Описание
    Intel Corporation A80960HD66S L2GJ Device Core Size: 32b Family Name: i960 Frequency (max): 66MHz Instruction Set Architecture: RISC Lead Free Status / Rohs Status: Compliant Mounting: Through Hole Operating Supply Voltage (max): 3.45V Operating Supply Voltage (min): 3.15V Operating Temp Range: 0C to 85C Operating Temperature Classification: Commercial Package Type: CPGA Pin Count: 168 Supply Voltage 1 (typ): 3.3V