MDM-25SSL datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MDM-25SSL
  • Производитель
    ITT Industries
  • Описание
    ITT Industries MDM-25SSL Body Orientation: Straight Contact Material: Copper Alloy Contact Pitch (mm): 1.27mm Contact Plating: Gold Current Rating: 3A Housing Material: Liquid Cryst Polymer Mounting Style: Panel Number Of Contact Rows: 2 Number Of Contacts: 25POS Number Of Ports: 1Port Number Of Terminals: 25 Plug / Receptacle: SKT Product Depth (mm): 15.17mm Product Height (mm): 7.82mm Product Length (mm): 30.1mm Termination Method: Solder Pot Type: D-Subminiature