C03-00015-06-00I datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    C03-00015-06-00I
  • Производитель
    ICE Components
  • Описание
    ICE Components C03-00015-06-00I DC Resistance: 0.0060 ohm Terminal Shape: WIRE Special Feature: Q IS MEASURED AT 7.9 MHZ Terminal Finish: NOT SPECIFIED Terminal Placement: RADIAL Manufacturer Series: C03 Number of Functions: 1 Number of Terminals: 2 Inductor Application: HIGH CURRENT INDUCTOR Shape/Size Description: TUBULAR PACKAGE Inductor Type: GENERAL PURPOSE INDUCTOR Quality Factor: 36 Test Frequency (at L-nom): 1.00E-3 MHz Rated Current-Max: 6 A Inductance-Nom (L): 1.5 uH