NSCSSNN030PDUNV datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NSCSSNN030PDUNV
  • Производитель
    Hobbs Corporation
  • Описание
    Hobbs Corporation NSCSSNN030PDUNV RoHS: yes Operating Pressure: +/- 30 psi Pressure Type: Differential Accuracy: 0.25 % Output Type: Analog Mounting Style: Through Hole Operating Supply Voltage: 5 V Package / Case: SIP Port Type: Manifold Sealed Maximum Operating Temperature: + 85 C Minimum Operating Temperature: - 40 C Series: NSC Supply Current: 1.5 mA Tradename: TruStability