DF1EC-3P-2.5DSA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    DF1EC-3P-2.5DSA
  • Производитель
    HRS (Hirose Electric)
  • Описание
    HRS (Hirose Electric) DF1EC-3P-2.5DSA Color: Beige Connector Type: Header, Shrouded Contact Finish: Tin Contact Finish Thickness: - Contact Mating Length: 0.177" (4.50mm) Contact Type: Male Pin Fastening Type: - Features: - Mounting Type: Through Hole Number Of Positions: 3 Number Of Positions Loaded: All Number Of Rows: 1 Pitch: 0.098" (2.50mm) Row Spacing: - Series: DF1E Termination: Solder Other Names: *DF1EC-3P-2.5DSA, H3592