MLS0805-4S7-301 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MLS0805-4S7-301
  • Производитель
    Ferroxcube International
  • Описание
    Ferroxcube International MLS0805-4S7-301 Dc Current Rating: 200mA Dc Resistance Max: 0.3ohm External Depth: 2mm External Length / Height: 0.74mm Ferrite Grade: 4S7 Frequency Range: 10MHz To 1GHz Impedance: 300ohm Svhc: No SVHC (18-Jun-2010)