B39182B9521P810 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    B39182B9521P810
  • Производитель
    Epcos
  • Описание
    Epcos B39182B9521P810 RoHS: yes Product: SAW Filters Frequency: 942.5 MHz, 1842.5 MHz Impedance: 50 Ohms Termination Style: SMD/SMT Package / Case: 1.8 mm x 1.4 mm Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C