B37931-K5682-K60 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    B37931-K5682-K60
  • Описание
    Epcos B37931-K5682-K60 Capacitance: 6800pF Case Style: Ceramic Chip Construction: SMT Chip Failure Rate: Not Required Lead Free Status / Rohs Status: Compliant Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: 0603 Product Depth (mm): 0.8mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 0.8mm Product Length (mm): 1.6mm Temp Coeff (dielectric): X7R Tolerance (+ Or -): 10% Voltage: 50VDC Wire Form: Not Required