B37923K5000B560 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    B37923K5000B560
  • Производитель
    Epcos
  • Описание
    Epcos B37923K5000B560 Applications: Automotive, RF, Microwave, High Frequency Capacitance: 0.50pF Features: High Q, Low Loss Lead Spacing: - Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: 0402 (1005 Metric) Ratings: AEC-Q200 Series: B37923K Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Temperature Coefficient: C0H Thickness: 0.50mm Tolerance: ?±0.1pF Voltage - Rated: 50V Other Names: 495-1911-2, B37923K5000B560