B37872R5472M041 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    B37872R5472M041
  • Производитель
    Epcos
  • Описание
    Epcos B37872R5472M041 Capacitance: 4700pF Circuit Type: Isolated Dielectric Material: Ceramic Height: 0.033" (0.85mm) Mounting Type: Surface Mount Number Of Capacitors: 4 Package / Case: 0612 (1632 Metric) Series: B37872K Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Temperature Coefficient: X7R Tolerance: ?±20% Voltage - Rated: 50V Other Names: B37872R5472M 41, B37872R5472M41