B127J60ZQ22P datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    B127J60ZQ22P
  • Производитель
    Electro Switch
  • Описание
    Electro Switch B127J60ZQ22P Circuit: SPDT Contact Rating @ Voltage: 6A @ 125VAC Illumination: Non-Illuminated Illumination Type, Color: - Illumination Voltage (nominal): - Mounting Type: Panel Mount, Snap-In Panel Cutout Dimensions: 15.24mm x 12.70mm Series: B Switch Function: Mom-Off-Mom Termination Style: Solder Lug