AP1512-33K5L-13 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    AP1512-33K5L-13
  • Описание
    Diodes AP1512-33K5L-13 Current - Output: 2A Duty Cycle (max): 0 % to 100 % Frequency - Switching: 50kHz Internal Switch(s): Yes Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: SMD/SMT Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 125?°C Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Output Voltage: 3.3 V Package / Case: D??Pak, TO-263 (5 leads + tab) Power - Output: - Series: - Switching Frequency: 50 KHz Synchronous Rectifier: No Type: Step-Down (Buck) Voltage - Input: 4.5 ~ 60 V Voltage - Output: 3.3V Other Names: AP1512-33K5LDITR