AP1509-12SL-13 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    AP1509-12SL-13
  • Производитель
    Diodes
  • Описание
    Diodes AP1509-12SL-13 Current - Output: 2A Duty Cycle (max): 0 % to 100 % Frequency - Switching: 150kHz Internal Switch(s): Yes Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: SMD/SMT Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: -20?°C ~ 85?°C Operating Temperature Range: - 40 C to + 125 C Output Voltage: 12 V Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Power - Output: - Series: - Switching Frequency: 150 KHz Synchronous Rectifier: No Type: Step-Down (Buck) Voltage - Input: 4.5 ~ 22 V Voltage - Output: 12V