AP1507-50D5L-13 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    AP1507-50D5L-13
  • Производитель
    Diodes
  • Описание
    Diodes AP1507-50D5L-13 Current - Output: 3A Frequency - Switching: 150kHz ID_COMPONENTS: 732740 Internal Switch(s): Yes Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: -20?°C ~ 85?°C Package / Case: DPak, TO-252 (5 leads + tab) Power - Output: - Series: - Synchronous Rectifier: No Type: Step-Down (Buck) Voltage - Input: 4.5 ~ 22 V Voltage - Output: 5V Other Names: AP1507-50D5LDITR