WMZS1B40 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    WMZS1B40
  • Производитель
    Cutler-Hammer
  • Описание
    Cutler-Hammer WMZS1B40 Current Rating: 40A Mounting Type: DIN Rail No. Of Poles: 1 Tripping Characteristic: B Voltage Rating Vac: 277V Voltage Rating Vdc: 48V