HMCPE100R3C datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HMCPE100R3C
  • Производитель
    Cutler-Hammer
  • Описание
    Cutler-Hammer HMCPE100R3C Actuator Style: Toggle Current Rating: 100A Mounting Type: DIN Rail No. Of Poles: 3 Series: HMCP Terminals: Screw Voltage Rating Vac: 480V Voltage Rating Vdc: 250V