HMCPE015E0C datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HMCPE015E0C
  • Производитель
    Cutler-Hammer
  • Описание
    Cutler-Hammer HMCPE015E0C Actuator Style: Toggle Current Rating: 15A Mounting Type: DIN Rail No. Of Poles: 3 Series: HMCP Terminals: Screw Voltage Rating Vac: 480V Voltage Rating Vdc: 250V