BK-MDL-10-R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BK-MDL-10-R
  • Производитель
    Cooper Bussmann
  • Описание
    Cooper Bussmann BK-MDL-10-R Acting: Time Delay Current Rating: 10A Housing Material: Glass Mounting: Surface Mount Product Depth (mm): 6.35mm Product Height (mm): 6.35mm Product Length (mm): 31.75mm Type: Ferrule Voltage Rating (vac): 32V