BK-AGC-15RX datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BK-AGC-15RX
  • Производитель
    Cooper Bussmann
  • Описание
    Cooper Bussmann BK-AGC-15RX Product Type: Glass Fuse Body Style: Cartridge Fuses Current Rating: 15 A Voltage Rating AC: 32 V Mounting Style: Holder Termination Style: Clip Fuse Type: Fast Blow Fuse Size / Group: 3AG (6.3 mm x 32 mm) Dimensions: 31.75 mm L x 6.35 mm D Series: AGC Type: Electronic Fast Acting Ferrule Fuse Case Diameter: 6.35 mm Case Length: 31.75 mm Indicator Style: Without Indicator Interrupt Rating: 1000 Amps Product: Specialty Fuses Resistance: 0.006 Ohms Factory Pack Quantity: 100 Part # Aliases: BK-AGC-15RX