BK-ABC-15-R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BK-ABC-15-R
  • Производитель
    Cooper Bussmann
  • Описание
    Cooper Bussmann BK-ABC-15-R Acting: Fast Current Rating: 15A Housing Material: Ceramic Mounting: Surface Mount Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): 31.75mm Type: Miniature Voltage Rating (vac): 250V Voltage Rating (vdc): 125V